Природний макіяж – це просто!

Природний макіяж – це просто!

Часи, коли в моді був зухвалий макіяж з червоними губами, товстим шаром підводки на очах і рожевими рум’янами, минули і поки що повертаються лише іноді на тематичних ретро-вечірках і фотозйомках. Насправді ж, жінки давно дійшли висновку, що сильну стать приваблює природна краса.

І це стосується як молодих дівчат, і зрілих жінок. Останнім часом існує думка, що чим старша жінка, тим менше косметики має бути у неї на обличчі. Читаючи правильний блог для дівчат, ви будете в курсі всіх модних трендів.

Природний макіяж – це просто!

Однак є величезна різниця між тим, що бачать оточуючі на обличчі, і тим, що нанесено на нього насправді. Щоб шкіра виглядала свіжо і природно, необхідно віртуозне вміння орудувати кремами та різними пензликами. Отже, кілька правил правильного «природного макіяжу».

По-перше, особі потрібна значна підготовка. Для рівного тону та свіжого зовнішнього вигляду необхідно доглядати шкіру, щовечора вмивати обличчя спеціальними засобами. Якщо у вас жирна шкіра, увечері вмивайтеся тоніками та лосьйонами, що матують шкіру. Власницям сухої шкіри необхідні зволожуючі гелі та пінки, а також подальше застосування нічних кремів для додаткового зволоження шкіри.

Будь-який макіяж починається з тональної основи. Тут також важливо враховувати тип вашої шкіри, адже тональники бувають зволожуючими (для сухої шкіри) та стійкими (для жирної). Тим, у кого шкіра комбінована, взагалі доводиться використовувати два різні засоби: для жирної Т-зони стійкий матуючий крем і зволожуючий легкий тон для сухих щік. Наносити тональну основу рекомендують пальцями – це корисно для шкіри, яка під час нанесення піддається точковому масажу. Однак застосування спеціальних кистей та спонжів допоможе професійніше нанести засіб.

Після основної процедури вирівнювання тону необхідно завершити роботу над нанесенням пудри. Якщо ви все ще хочете досягти природного зовнішнього вигляду, не використовуйте мерехтливу пудру або з відтінком бронзи. У разі вона потрібна лише у тому, щоб закріпити тональний крем.

Природний макіяж – це просто!

Що стосується очей, у природному макіяжі основний акцент робиться на брови. Їх форма підкреслюється олівцем, причому товстіша частина зафарбовується темним тоном, а тонкий кінчик затушовується світлими відтінками. Тіні для повік вибирають нейтральних тонів (пісочні, бежеві, світло-коричневі). Внутрішній куточок ока можна підкреслити білими тінями, що надасть глибину погляду. Підведення при природному макіяжі не використовують зовсім, вії завивають і підкреслюють коричневою тушшю.

Губи не слід виділяти із загальної природної картини. Достатньо бежевої помади з матовим ефектом або не надто мерехтливого блиску. Контур для губ також небажано використовувати.

Отже, лише кілька правил, і ви зможете підкорити будь-якого чоловіка своєю природністю та щирістю!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *